Važne obavijesti i novosti:
Himna Triatlon i Atletskog kluba Rudolf Perešin:

DRAŽEN DINJAR POBJEDNIK 1. KRAPINSKOG CENERA

13.12.2014

13.12.2014 se održala utrka od 10 km u Krapini pod nazivom 1. Krapinski cener.Neobično toplo vrijeme uz lagani vjetar je dobro poslužilo sve natjecatelje,a njih je bilo vrlo mnogo,preko 300 natjecatelja ukupno u muškoj i ženskoj konkurenciji.Članovi AK Rudolf Perešin su imali vrlo uspješan nastup,Dražen Dinjar je uvjerljivo pobijedio na utrci ispred klubskog kolege Matije Grabrovečkog,dok je Ivica Mucak zauzeo ukupno 4. mjesto, Željko Kliček na 27. mjestu, a Jan Grabrovečki se plasirao na ukupno 205. mjesto.Spomenut ćemo i rezultate naših članova sa nekih prijašnjih utrka, 16.11. se u Zagrebu održao tradicionalni polumaraton Starek,te utrka građana i studenata na  5 km.Matija Grabrovečki je imao vrlo dobar nastup na polumaratonu zauzevši ukupno 7. mjesto, dok je Jan Grabrovečki na utrci od 5 km u kategoriji kadeta izašao kao ukupni pobjednik.12.10. se  održao tradicionalni zagrebački maraton,polumaraton i utrka građana od 5 km.Sve trke su standardno imale veliki odaziv natjecatelja,a članovi AK Rudolf Perešin su opet postigli vrijedne rezultate.Dražen Dinjar je nastupio na maratonu i zauzeo ukupno 14. mjesto,ali i bio 4. najbolje plasirani hrvat na maratonu.Matija grabrovečki je nastupio na polumaratonu zauzevši ukupno 14. mjesto.Na brojnoj utrci građana od 5 km odličan je bio Matija Lukina koji je u vrlo jakoj konkurenciji zauzeo ukupno 6. mjesto,dok se Jan Grabrovečki plasirao na 54. poziciju ukupno.Tako je službeno završila još jedna trkačka sezona.AK Rudolf Perešin je u njoj osvojio broncu na državnom ekipnom prvenstvu u polumaratonu,te srebro na državnom ekipnom prvenstvu u krosu kojem je klub i bio uspješan organizator i domaćin.Obje te medalju su klubu donijeli svojim nastupima već uigrani trio Dražen Dinjar,Matija Grabrovečki te Ivica Mucak.Matija Grabrovečki je postao državni prvak Hrvatske u maratonu,dok je Matija Lukina osvojio broncu na prvenstvu države na 10000 m na stazi.Klub je početkom godine predstavio i 2 nova imena,Brunu Kosa koji je na nešto kraćim disciplinama već u prvoj sezoni postigao zavidne rezultate,te Emila Škudara koji je na svom prvom nastupu na Jurjevskom polumaratonu osvojio srebro,sigurni smo kako će i jedan i drugi u nadolazećim sezonama biti još bolji.I na kraju moja malenkost Ivica Mucak koji pišem sve vijesti vezane za klub želim svim svojim kolegama iz Rudolf Perešina te u ime svih kolega iz kluba želim svim sponzorima,prijateljima kluba i onima koji nas prate preko naše web i facebook stranice,te preko objava u novinama Zpressa, Zagorskog lista te Gornjostubičke luči Sretan i blagoslovljen Božić te uspješnu nadolazeću 2015. godinu!