Važne obavijesti i novosti:
Himna Triatlon i Atletskog kluba Rudolf Perešin:

VRLO DOBAR NASTUP AK RUDOLF PEREŠIN U VARAŽDINU

22.09.2013

22.9.2013 održao se tradicionalni 19. po redu međunarodni Brooks varaždinski polumaraton te utrka građana i juniora na 5 km.Vrijedan domaćin i glavni organizator trke je i ovaj put bio TK Marathon 95 Varaždin.Na utrkama polumaratona i građana te juniora na 5 km okupilo se više od 500 natjecatelja,što ujedno čini rekordan broj trkača koji su ikad nastupili na varaždinskom polumaratonu u ovih 19 godina.Pobjednik utrke na 21 km bio je mađar Tamas Nagy,dok je jedini član AK Rudolf Perešin koji je nastupao na utrci polumaratona bio Darko Jurković na ukupno 170. mjestu.Ostali članovi AK Rudolf Perešin nastupali su na utrci građana i juniora na 5 km.Matija Grabrovečki je bio odličan u kategoriji građana osvojivši srebrnu medalju,dok je njegov kolega Ivica Mucak u istoj kategoriji osvojio brončanu medalju,tako da glavni članovi AK Rudolf Perešin su se opet vratili kući sa medaljama.U kategoriji kadeta na 5 km nastupio je Jan Grabrovečki te zauzeo jako dobro 7. mjesto,dok je kod mlađih juniorki nastupila Anamarija Debeljak,plasirajući se na 8. mjesto što je također vrlo zapažen rezultat kad se uzme u obzir da joj je ovo prva utrka na 5 km u životu.